Ostoskori on tyhjä. Ostoskori on tyhjä.

Asiakaspalvelu

Avoinna

Arkisin klo 8:30-16:00

Arkipyhäaattoisin klo 8:30-13:00

Kesä-, heinä- ja elokuussa arkisin klo 8:30-15:00

Tuotetilaukset ja laskutusasiat

Sähköposti myynti@hogrefe.fi

Puhelin +358 9 612 6060

Fax (09) 612 3005

Nettitestien tekninen tuki nettitestit@hogrefe.fi

Koulutustiedustelut ja laskutusasiat

Sähköposti koulutus@hogrefe.fi

Puhelin +358 40 456 0598 tai +358 40 541 9220

Osoite

Toimisto: Kaisaniemenkatu 10, 00100 Helsinki

Yhteydenotto

Usein kysytyt kysymykset

Palautelomake

Hogrefe Psykologien Kustannus

Hogrefe Psykologien Kustannus kehittää, maahantuo ja myy työvälineitä psykologeille ja lähialojen ammattilaisille. Menetelmät on rajattu ainoastaan ammattikäyttöön. Yhtiö tarjoaa myös ammatillista täydennyskoulutusta sekä kustantaa ja myy psykologian alan kirjallisuutta.

Hogrefe Psykologien Kustannuksen omistaa Hogrefe Publishing Group. Psykologien Kustannus oy on perustettu vuonna 1965. Yhtiö on useiden ulkomaisten testikustantajien edustaja Suomessa, ja se kuuluu European Test Publishers Groupiin.

Jarkko Ylikoski
toimitusjohtaja
jarkko.ylikoski@hogrefe.fi
p. 040 749 90 87
Jaana Holopainen
kirjanpitäjä
jaana.holopainen@hogrefe.fi
p. 045 775 001 73
Jenna Eloranta-Viljanen
toimistotyöntekijä
jenna.eloranta-viljanen@hogrefe.fi
p. 040 456 05 97
Laura Honkaniemi
Tuoteryhmävastaava (HR-menetelmät)
laura.honkaniemi@hogrefe.fi
p. 045 775 012 03
Pekka Lahti-Nuuttila
Tuoteryhmävastaava (kliiniset testit)
pekka.lahti-nuuttila@hogrefe.fi
p. 045 775 012 08
Piia Turunen
Projektivastaava (kliiniset ja digitaaliset testit)
piia.turunen@hogrefe.fi
p. 045 775 012 04
Riitta Hannonen
Tuoteryhmävastaava (kliiniset testit)
riitta.hannonen@hogrefe.fi
p. 045 775 012 13
Helvi Kejonen
koulutus- ja tiedotusvastaava
helvi.kejonen@hogrefe.fi
p. 040 541 92 20
Katja Lindström
koulutusassistentti
katja.lindstrom@hogrefe.fi
p. 040 456 05 98

Y-tunnus

0112965-8

Tietosuojaselosteet

Asiakasrekisteri-PDF

Testikokeilut-PDF