Ostoskori on tyhjä. Ostoskori on tyhjä.

Asiakaspalvelu

Avoinna

Arkisin klo 8:30-16:00

Arkipyhäaattoisin klo 8:30-13:00

Puhelin

+358 9 612 6060

Osoite

Kaisaniemenkatu 10, 00100 Helsinki

Tuotetilaukset ja laskutusasiat

Sähköposti myynti@hogrefe.fi

Puhelin +358 9 612 6060

Fax (09) 612 3005

Nettitestien myynti ja tekninen tuki

Sähköposti nettitestit@hogrefe.fi

Puhelin +358 9 612 6060

Koulutustila

Iso Roobertinkatu 20-22 A 81

Vuokrataan koulutus- ja pienryhmätilaa Iso-Roobertinkadulla

Yhteydenotto

Usein kysytyt kysymykset

Palautelomake

Hogrefe Psykologien Kustannus

Hogrefe Psykologien Kustannus tuo maahan, valmistaa ja myy psykologeille ja lähialojen ammattilaisille testivälineitä ja kirjallisuutta. Yhtiö tarjoaa myös ammatillista täydennyskoulutusta psykologeille ja lähialojen ammattilaisille.

Hogrefe Psykologien Kustannuksen omistaa Hogrefe Publishing Group. Psykologien Kustannus oy on perustettu vuonna 1965. Yhtiö on useiden ulkomaisten testikustantajien edustaja Suomessa, ja se kuuluu European Test Publishers Groupiin.

In English

Jarkko Ylikoski
toimitusjohtaja
jarkko.ylikoski@hogrefe.fi
p. 040 749 90 87
Jaana Holopainen
kirjanpitäjä
jaana.holopainen@hogrefe.fi
p. 045 775 001 73
Jenna Eloranta-Viljanen
toimistotyöntekijä
jenna.eloranta-viljanen@hogrefe.fi
p. 040 456 05 97
Laura Honkaniemi
menetelmäsuunnittelija
laura.honkaniemi@hogrefe.fi
p. 045 775 012 03
Marja-Leena Haavisto
tuotekehityspäällikkö
marja-leena.haavisto@hogrefe.fi
p. 040 456 05 96
Helvi Kejonen
koulutus- ja tiedotusvastaava
helvi.kejonen@hogrefe.fi
p. 040 541 92 20
Katja Lindström
koulutusassistentti
katja.lindstrom@hogrefe.fi
p. 040 456 05 98

Y-tunnus

FI 01129658